Урочисте вручення дипломів магістрам на Природничо-географічному факультеті

У Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка на Природничо-географічному факультеті відбувся випуск 31 дипломованих фахівців (21 магістра денної форми навчання та 10 – здобувачів освіти заочної форми навчання) за спеціальностями: «014 Середня освіта (Хімія)», «014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «091 Біологія», «014 Середня освіта (Географія)», «106 Географія». Три випускники отримали диплом з відзнакою (2 магістри денної форми, 1 магістр заочної форми).

Волонтерський сектор ПГФ відвідав будинок дитини

Нагадаємо, що з 09 грудня 2021 року по 06 січня 2022 року на природничо-географічному факультеті була організована «Новорічна благодійна акція» в допомогу малюкам Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини (СОСБД).

Єдність, свобода і незалежність, партнерська взаємодія, діалог – ключові концепти онлайн-марафону до Дня Соборності України

22 січня 2022 року відбувся хвилюючий онлайн-марафон «Культура медійного діалогу в регіональному, національному та міжнародному контекстах».

Екскурсія до музею зоології вихованців Сумського ДНЗ №18 у рамках проекту «Україна надзвичайна»

22 січня музей зоології кафедри біології та методики навчання біології відвідали вихованці Сумського дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 «Зірниця».

До Дня Соборності України

22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності.

Участь викладача ПГФ у Всеукраїнському науково-методичному семінарі

19 січня 2022 року на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходив Всеукраїнський науково-методичний семінар «Безбар'єрність в освіті: практичні аспекти та перспективи».

Реалізація грантового проєкту "МЕДІА & Капсули" в контексті міжрегіонального науково-дослідницького партнерства

19 січня 2022 року на засіданні вченої ради КЗВО «Луцький педагогічний коледж» було представлено результати дослідно-експериментальної роботи коледжу та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, що здійснюється відповідно до угоди про науково-методичну співпрацю.

Культура пам’яті та громадянська освіта на уроках німецької мови

27 грудня 2021 р. за підтримки Europäische Akademie Berlin e.V. було проведено семінар "Культура пам’яті та громадянська освіта на уроках німецької мови", в якому взяли участь 14 вчителів та викладачів закладів вищої освіти м. Сум та Сумської області (м. Охтирка та м. Ромни).

Мій розклад