Новини

Благодійна акція "Скринька радості"

Благодійна акція "Скринька радості"

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка оголошує початок Благодійної акції "Скринька радості" для маленьких пацієнтів онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні!

Благодійна акція "Слідами святого Миколая"

Благодійна акція "Слідами святого Миколая"

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка оголошує початок Благодійної акції "Слідами святого Миколая", для вихованців Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини.

Звіт декана ПГФ на конференції трудового колективу факультету

25 листопада 2021 року на конференції трудового колективу природничо-географічного факультету декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Петрівна Міронець презентувала «Звіт про діяльність природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка за 2020-2021 р.р.».

Sumy Stud Quest Party

Sumy Stud Quest Party

25 листопада студенти університету взяли участь в «Sumy Stud Quest Party», який було організовано відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

Стажування: 032 «Історія та археологія» (місто Батумі)

Підвищення кваліфікації (стажування) відбувається на найважливіших локаціях, які залучаються для забезпечення археологічних, етнографічних, архівних та муз практик.

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок!

Сьогодні стартує Міжнародна акція «16 днів проти насильства”, що проходить у період з 25 листопада до 10 грудня і має на меті підвищити поінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін, пов’язаних з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Авторські педагогічні майстерні Лідерів у СумДПУ: майстер-клас від доцента кафедри УМіЛ Рудь О.М.

24 грудня 2021 року в СумДПУ імені А.С. Макаренка у межах внутрішнього підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників відбулася всеуніверситетська лекція кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови і літератури Рудь О.М. «Український правопис: особливості нової редакції».

Оновлення освітніх програм за спеціальністю 014 Середня освіта. Українська мова і література галузі знань 01 Освіта / Педагогіка першого та другого рівнів

Упродовж вересня - листопада 2021 року кафедра української мови і літератури  провела низку засідань кафедри, експертних рад стейкхолдерів, дискусійних платформ, вебінарів з метою оновлення  освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти галузь знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальність 014 Середня освіта. Українська мова і література.

VII Міжнародна науково-практична конференція зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації

24 листопада 2021 р. кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А. С. Макаренка проведено VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації на тему «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі».

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Факс: (0542) 22-15-17
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 68-59-15
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню