Працівники СумДПУ серед нагороджених премією НАН України для студентів та молодих учених за кращі наукові роботи

22 квітня на базі Інституту теоретичної фізики імені М. М. Богролюбова НАН України під час засідання Відділення загальної біології НАН України відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи за підсумками конкурсу 2023 року.

Міжуніверситетька співпраця: до гостьової лекції в СумДПУ завітали представники закладів вищої та фахової передвищої освіти з різних міст України

23.04.2024 на кафедрі англійської філології та лінгводидактики на базі Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (кер. к.пед.н., доц. Г.І.Подосиннікова) відбулася інтерактивна лекція к.пед.н., доцента ГЕМБАРУК Алли Степанівни, доцента кафедри англійської мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з теми "Planning a Good Lesson".

Психологічна служба інформує

У середу 24 квітня 2024 року відбулася онлайн-зустріч на тему: «Запитай у Психологічної служби!».

Викладачі СумДПУ започаткували міжуніверситетський форум

24 квітня 2024 року викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка - Бабенко О.М., Вакал Ю.С., Харченко Ю.В. -  започаткували інноваційний проєкт – міжуніверситетський форум “Молодь за стійке майбутнє”.

Арт-терапевтичний майстер-клас «Енергія життя» з Психологічною службою

23 квітня 2024 року фахівці Психологічної служби провели арт-терапевтичний майстер-клас «Енергія життя» приурочений до Всеукраїнського дня психолога.

Серія міжнародних вебінарів у СумДПУ

Нові горизонти міжнародної співпраці та викладацької майстерності відкриває кафедра англійської філології та лінгводидактики ФІСФ, СумДПУ імені А.С. Макаренка на майданчику Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – к.пед.н., доц., зав. каф. Г.І.Подосиннікова) спільно з Regional English Language Office (RELO) Kyiv, U.S. Embassy in Ukraine (А. Сухініна, Л Шило) та TESOL-Ukraine (М. Цегельська, Л. Ільєнко) у серії методичних вебінарів американського професіонала-практика Деббі Райнхарт.

Психологічна служба онлайн

18 квітня фахівці Психологічної служби провели просвітницький захід на тему «Все, що потрібно знати про Розлади Харчової Поведінки або хвороба сучасності, яка руйнує життя!» для студентів, які навчаються на другій зміні в СумДПУ імені А.С. Макаренка.

СумДПУ організував заняття з плавання

На початку 2024 року педагогічний університет відновив роботу басейну для співробітників та мешканців міста.

В СумДПУ були організовані курси підвищення кваліфікації за програмою 017 Фізична культура і спорт

З 1 по 19 квітня 2024 року на базі навчально-наукового інституту фізичної культури відділом працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг були організовані курси підвищення кваліфікації за програмою 017 Фізична культура і спорт.