Вітальна зустріч для магістрантів 1 курсу

06.10.2022 р. кафедрою англійської філології та лінгводидактики було організовано вітальну зустріч адміністрації факультету іноземних та слов’янських мов, завідувачів кафедр, гарантів освітніх програм та викладачів з магістрантами 1 курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) та 035 Філологія 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно).

Колектив ННІ історії, права та міжнародних відносин щиро вітає усіх юристів з їх професійним святом - Днем юриста України!

Інноваційний проєкт "Екоспокій"

Інноваційний проєкт "Екоспокій" – екотерапевтичний захід, який відбувся на базі ННЦ "Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка" за підтримки природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка і молодіжного центру "Романтика".

Залучення представників академічної спільноти до освітнього процесу за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія

6 жовтня 2022 року в рамках внутрішньої академічної мобільності викладачів та залучення представників академічної спільноти до освітнього процесу, для проведення лекції з фізичної географії України було залучено доктора географічних наук, професора Ю.О. Кисельова (Уманський національний університет садівництва).

Залучення вчителів-практиків до освітнього процесу

6 жовтня 2022 року в рамках залучення стейкхолдерів до освітнього процесу для проведення лекції з методики навчання географії був запрошений випускник кафедри загальної та регіональної географії − вчитель географії Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів №7 імені Максима Савченка.

Дотримання академічної доброчесності при написанні кваліфікаційної роботи

06 жовтня 2022 року на Фізико-математичному факультеті заступником декана Хворостіною Юрієм В’ячеславовичем була проведена зустріч зі магістрантами факультету першого року навчання на тему «Дотримання академічної доброчесності при написанні кваліфікаційної роботи».

Онлайн-зустріч Психологічної служби з 1 курсом НН ІФК щодо їх соціально-психологічної адаптації до умов навчання у ВНЗ

Проблемі адаптації студентів до навчання у ВНЗ Психологічна служба приділяє багато уваги (як практичні психологи, тік і соціальні педагоги), тому 6 жовтня, фахівці Психологічної служби провели онлайн заняття з елементами тренінгу для студентів 1 курсу НН ІФК на тему «Адаптація до умов навчання у ВНЗ».

Неровня Денис переможець обласних змагань з легкої атлетики

У палаці студентського спорту СумДУ 4 жовтня 2022 року відбулися обласні змаганнях з легкої атлетики серед студентів та вихованців дитячо-юнацьких шкіл, присвячені Міжнародному дню студентського та учнівського спорту.

Академічна доброчесність – запорука якісної освіти

05.10.2022 на факультеті іноземної та слов’янської філології (іноземні мови) Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся щорічний онлайн-старостат, присвячений формуванню культури академічної доброчесності здобувачів.

Тел.: +38 (0542) 22-12-44
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28,