Шановні здобувачі вищої освіти, першокурсники ОР Бакалавр та ОР Магістр!

Із метою дослідження різних сфер студентського життя, досягнення якісних результатів під час вступної кампанії, визначення мотивацїї отримання вищої освіти та вибору спеціальності, здійснення позанавчальної діяльності в університеті, відслідковування траєкторії визначення пріоритетів працевлаштування після закінчення навчання, оцінки умов поселення та проживання у гуртожитку та ін.

Виробнича практика у ЗВО

З 5 по 18 жовтня 2020 року на випусковій кафедрі логопедії СумДПУ ім. А.С. Макаренка відбулась виробнича практика (стажування) у ЗВО студентів-магістрантів 2-го року навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія).

Previous Next

Роль педагогічної практики у професійному становленні майбутнього вчителя історії: конференція-онлайн

28 жовтня 2020  року  в режимі онлайн на платформі ZOOM кафедрою всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін ННІ історії, права та міжнародних відносин  СумДПУ імені А.С. Макаренка було організовано та проведено відеоконференцію «Роль педагогічної практики у професійному становленні майбутнього вчителя історії».

Previous Next

Бінарна лекція "Академічна культура педагога-дослідника"

27.10.2020 для здобувачів освіти 1 курсу магістратури за освітньо-професійною програмою 014 Середня освіта (Українська мова і література.

Previous Next

Успішне завершення програми академічних студій в Талліннському технологічному університеті

За результатами розгляду звіту доцента кафедри бізнес-економіки та адміністрування Віталія Омельяненка експертами освітньої агенції Archimedes Foundation (Естонія) було підтверджено успішність виконання ним грантової програми академічних студій.

Наукове видання ПГФ у міжнародній наукометричній базі Index Copernicus.

Щорічник «Наукові записки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Research Methodologies in Foreign Language Teaching

16 жовтня 2020 року об 11:00 на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології в рамках проекту "Student-Led Lectorium" (Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур, керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) майбутніми вчителями-практикантами Є.М. Сахно, О.В. Шевцовою (група 361) було проведено бінарну дистанційну лекцію на тему “Research Methodologies in Foreign Language Teaching” для студентів старших курсів відділення іноземних мов.

Previous Next

Всеукраїнська науково-практична он-лайн конференція «Шляхи реалізації концептуальних засад НУШ при вивченні історії у ззсо»

16 жовтня 2020 р. у рамках щорічного крайового форуму «Освіта – енергія майбутнього» викладачі ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка к.п.н, доцент Світлана Моцак (тема доповіді «Інтеграція медіаосвіти в шкільний підручник з історії як фактор формування медіа грамотності учнів НУШ»), к.п.н., доцент Світлана Авхутська (тема доповіді «Формування у майбутніх вчителів історії медіакомпетентності»), к.і.н., викладач Вікторія Михтуненко (тема доповіді «Особливості застосування он-лайн сервісів під час побудови освітнього процесу студентів на заняттях з «Історії слов’янських народів») разом з колегами з Києва, Тернопіля, Умані, Рівного, Бахмуту, Камянець-Подільського, Бердянська, Ніжину та ін. прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Шляхи реалізації концептуальних засад НУШ при вивченні історії у закладі загальної середньої освіти», яка була організована та проведена кафедрою всесвітньої історії та релігієзнавства ТНПУ імені Володимира Гнатюка спільно з кафедрою методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова.

Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-07
Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-08