Збір кураторів ННІПП

Сьогодні освітній процес у СумДПУ імені А.С. Макаренка знову перебуває під впливом вимушених чинників, зумовлених цього разу нападом на нашу державу рашистських загарбників.

Тому дистанційний формат навчально-виховної діяльності вимагає від професорсько-викладацького складу університету постійної уваги до функціональних можливостей студентського середовища, психологічної підтримки та формування впевненості молодих людей у завтрашньому дні.

Відповідно до зазначеного, сьогодні 6 травня 2022 року в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології пройшла онлайн-зустріч наставників академічних груп з керівництвом університету та інституту, де відбулося обговорення напрямів роботи кураторів і необхідності постійної комунікації зі здобувачами вищої освіти, окреслено плани завершення весняного навчального семестру 2021-22 н. р. в умовах воєнного стану.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Роз’яснення до Постанови Кабінету Міністрів України # 481 від 26.04.2022 р. (доповідачі: перший проректор СумДПУ імені А.С. Макаренка, проф. Пшенична Л.І. та директор ННІПП, проф. Кондратюк С.М.)
  2. Семестрова атестація здобувачів освіти (доповідач: заст. директора ННІПП з навчальної роботи, доц. Колишкіна А.П.)
  3. Проживання здобувачів освіти у гуртожитку на період воєнного стану (доповідач: заст. директора ННІПП з виховної роботи, доц. Іонова І.М.)
  4. Проведення серед студентів ННІПП Інструктажу з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами, а також поведінки у надзвичайній ситуації (доповідач: заст. директора ННІПП з культурно-масової і волонтерської роботи, доц. Гончаренко О.В.)

Наразі жоден студент не залишається поза увагою кураторів та керівництва ННІПП. Наставники академічних груп мають зв’язок з усіма здобувачами вищої освіти та їхніми батьками, моніторять та узагальнюють події освітньої діяльності студентів.

Працюємо, навчаємося, крокуємо на користь перемоги! Усе буде Україна!