Заняття і гурткова робота у співпраці зі стейкхолдерами

З майбутніми вчителями української мови і літератури під час занять та гурткової роботи опрацьовуємо досвід роботи Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю в умовах воєнного стану.

Для розгляду питань неформального навчання з української літератури і презентації онлайн-хабу позашкільної освіти «Україна – це ми!» запросили Заярну Вікторію Сергіївну методиста, кандидата педагогічних наук.

Вікторія Сергіївна зазначає, що освітня онлайн-платформа https://sites.google.com/view/pozashkilnaosvitasumshchyny містить три освітніх розділи для дітей різного віку: «З Україною в серці» (краєзнавчо-мистецький), «STEAM-UA» (дослідницько-пошуковий), «Рух – це життя» (фізкультурно-спортивний).

Онлайн- хаб позашкільної освіти пропонує різнопланові активності, ініціативи, інтерактивні завдання, майстер-класи, корисні поради батькам та педагогам у такий складний час.

Фрагмент заняття:

Тел.: +38 (0542) 22-15-17