«Як знизити відчуття стресу та втоми» з Психологічною службою

13 квітня відбулося заняття від фахівців Психологічної служби для емоційної та психологічної підтримки студентів, співробітників та викладачів на тему: «Як знизити відчуття стресу та втоми».

На зустрічі фахівці Психологічної служби розповідали, що сучасне насичене життя, особливо в даний момент (війна, военний стан та постійні негативні новини) вимагає від нас активності, адаптивності і стресостійкості. І, здавалося б, ми вже звикли до буденних стресів: негативні новини, надлишок інформації, напруга на роботі, проблеми з дітьми тощо.

Але підступність стресу полягає у тому, що наслідки наступають не одразу, і на початкових стадіях організм добре почувається. Та через деякий період (доволі часто через пів року - рік) з’являються негативні результати. Серед найнеприємніших впливів стресу на здоров’я людини: зниження імунітету, загострення хронічних, серцево-судинних хвороб та навіть проблеми із зайвою вагою тощо.

Тому на занятті вчилися вчасно виявляти стрес по прихованим ознакам, використовуючи психологічну методику «Людина під дощем», яка є проективною методикою і використовується в галузі психології і психіатрії та дозволяє в легкій і невимушеній формі за допомогою малюнка оцінювати реакції людини на стресові ситуації.

Пропрацьовували зі студентами «Способи нейтралізації стресових станів», робили масаж тіла з максимальною кількістю Біологічно Активних Точок (БАТ):

• Масаж БАТ кистей рук;
  • масаж БАТ обличчя;
  • масаж БАТ вушних раковин;
  • масаж БАТ стоп та пальців та «Антистресовий комплекс»

На рефлексії студенти дякували за підтримку Психологічної служби та надані методики та практики і сказали, що вони їм дуже допоможуть в теперішній час бути більш спокійними та більш врівноваженими.

Фахівці Психологічної служби дуже вдячні студентам за активність на заняттях і за малюнки, які студенти малювали на занятті і присилають після занять.

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації – онлайн.

• Якщо у вас є запит на психологічну підтримку ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
  • Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 85.
  • Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – 099 221 31 89.
  • Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
  • Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.