Новини

Вітаємо з ювілеєм!

Природничо-географічний факультет сердечно вітає з 80-річним ювілеєм вельмишановну Чайченко Надію Натанівну – доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість дали змогу Надії Натанівні досягти визначних успіхів у сфері освіти та науки, здобути шану та повагу серед колег і студентства. Шановна ювілярка належить до когорти визначних учених, чиї ґрунтовні здобутки посідають вагоме місце в сучасній науці та здобули визнання широкої громадськості України й зарубіжжя. Надія Натанівна виплекала не одне покоління вчителів хімії, а представники наукової школи Чайченко Н.Н. продовжують розвивати дослідження актуальних проблем теорії та методики навчання хімії та професійної освіти, утверджують та примножують наукові здобутки.

У день ювілею зичимо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму та невичерпної життєвої енергії. Бажаємо, щоб доля була щедрою та багатою на всілякі гаразди, а кожен новий день був світлим і сонячним, як цей святковий весняний день.

Многих і благих літ!

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 22-15-17
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню