Урочисте вручення дипломів випускникам ННІ педагогіки і психології другого (магістерського) рівня вищої освіти

16 січня 2024 року в стінах актової зали Сумського державного педагогічного університету імені Антона Макаренка відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту педагогіки і психології другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Свято відбулося в урочистій атмосфері з музичним супроводом та щирими вітаннями почесних гостей, серед яких – ректор нашого Університету Юрій ЛЯННОЙ, заступник міського голови з питань виконавчої влади і голова наглядової ради СумДПУ імені А. С. Макаренка Віра МОТРЕЧКО, перший проректор Педагогічного Любов ПШЕНИЧНА, та директор ННІПП Світлана КОНДРАТЮК.

У цей урочистий день магістри отримували не тільки дипломи. Найкращі магістри разом з дипломами отримали грамоти, подяки батькам і символічні подарунки – книжки про 20-річну діяльність їхнього рідного Інституту педагогіки і психології, в стінах якого вони здобули вищу освіту. Підтримати і привітати новоспечених магістрів прийшли викладачі та співробітники ННІПП, близькі й друзі, адже отримання магістерського диплому – це щаслива і довгоочікувана мить для всіх присутніх. Дружній колектив нашого Інституту та рідні люди радо розділили урочистості з нагоди отримання документів про освіту з нашими магістрами!

Сердечно вітаємо наших випускників і щиро віримо, що завершення навчання й отримання дипломів стане для них новим етапом у професійному житті, успішним продовженням кар’єрного зростання, творчої і фахової самореалізації тощо.

Дорогі магістри, несіть з гордістю звання випускників Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені Антона Макаренка!

Вперед до перемоги!