Участь у конференції-презентації інноваційної моделі надання соціальних послуг «Університет третього віку»

Днями очільник та актив волонтерського загону «Добрі справи», що функціонує на базі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, були запрошені до Сумського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» для участі у конференції-презентації інноваційної моделі надання соціальних послуг «Університет третього віку».

Майбутні соціальні працівники і фахівці із соціального забезпечення отримали можливість ознайомитися із досвідом упровадження освітніх стратегій практики «Університетів третього віку» Києва, Дніпра, Рівного та Сум.

Під час роботи на конференції учасники заходу скористалися можливістю відвідати ще й виставку постерів соціальної реклами.

Дякуємо к.п.н., ст. викладачу кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності КЛОЧКУ Олексію Олександровичу за максимальне використання освітніх і соціально орієнтованих можливостей для професійного самовдосконалення майбутніх фахівців соціальної сфери Сумщини.