Святкове вручення дипломів на ФІСФ

18 січня 2024 року на факультеті іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулась урочиста церемонія вручення дипломів магістра за спеціальностями 014 Середня освіта (Мова і література (англійська), Українська мова і література. Англійська мова) та 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно) перша – англійська).

Ректор університету Ю.О. Лянной, декан факультету А.М. Коваленко та заступники декана Н.І. Кириленко та Т.М.Буренко побажали випускникам вдало розпочати свій професійний шлях та успішно рухатися кар’єрними сходинками, не зупинятися на досягнутому, розширювати горизонти наукової та професійної діяльності, стати надійною опорою нашої держави.

Ю.О. Лянной вручив дипломи тим, хто за особливі старання та успіхи в оволодінні знаннями отримали документ про освіту з відзнакою (Дворянова А., Малишева А., Посна А., Прядка А., Бойченко А., Чайка В., Прихідько Ю., Сердюк К., Новікова М.).

Зі словами вітання і подяки від усіх випускників звернулися магістри А. Посна, М. Новікова та Ю. Прихідько, зауваживши, що цей день назавжди залишиться палким спогадом у їхніх серцях.

Свято супроводжувалось чудовими музичними вітаннями у виконанні студентки 3 курсу М. Педько та випускниці факультету 2004 р. В. Власенко, а також акробатичним виступом під керівництвом першокурсниці М. Соколенко.

Колективне фото на згадку... Квіти від рідних та друзів, посмішки і дружні обійми…

Шановні наші випускники, бажаємо Вам досягати нових горизонтів, зустрічати тільки позитивних людей на своєму життєвому та професійному шляху та завжди бути патріотами України!