Щорічний інтелектуально-правовий квест «У пошуках істини» зібрав у стінах СумДПУ півсотні старшокласників сумських шкіл

04 грудня 2023 року у рамках Тижня права на базі ННІ історії, права та міжнародних відносин для команд ЗЗСО № 15, ССШ № 17 та Сумської гімназії № 1 було проведено щорічний інтелектуально-правовий квест «У пошуках істини».

Квест складався з шести частин («Правозахисники», «Своя гра», «У світі прав людини», «Правові ситуації», «Правові шаради», «Фотоквест»), кожна з яких представляла окремий вид завдання: інтерактивні завдання, правові ситуації, правові шаради, ребуси. Захід пройшов у ігровій, захоплюючій формі, не втративши при цьому і своєї навчальної цілі. Запорукою успіху в командній грі є ефективність у комунікації, повага до думки кожного з членів команди, увага, які учасники мали змогу продемонструвати.

фЗа результатами гри команди «Інтелектуальні банани», «Закон», «Консенсус», «Community plus», «Залізяки», «Козацька Рада» нагороджено грамотами, подяками та солодкими призами.

Проведений квест допоміг школярам не тільки вдосконалити і поглибити свої знання з права, а й познайомитися з університетом, його традиціями, з керівництвом, зі спеціальностями, за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти. Старшокласники отримали безліч позитивних емоцій і висловили бажання щодо подальшої участі у подібних заходах.

Завідувач кафедри права та МВП Олена ІВАНІЙ запросила школярів у недалекому майбутньому приєднатися до дружньої Макаренківської родини.