Розширене засідання кафедри історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін

22 лютого 2022 року відбулося розширене засідання кафедри історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка, на якому була присутня проректор з науково-педагогічної (наукової) роботи д. екон. н., проф. О.Ю. Кудріна.

На засіданні було заслухано звіт д.пед.н., проф. О.В. Михайличенка про діяльність наукової школи кафедри.

Завідувач кафедри історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін к.пед.н., доц. С.І. Моцак звітувала про роботу Ресурсного Центру професійного розвитку вчителя історії та громадянської освіти за 2021 р., метою якого є здійснення освітньої, освітньо-консультативної, дослідницької підтримки підвищення ключових компетентностей учителя історії до рівня педагогічної майстерності. Доповідач окреслила основні напрями роботи Центру, висвітлила  співпрацю Центру з іншими закладами та установами, продемонструвала результати роботи Центру.

Викладачами кафедри обговорено процес реалізації програм академічної мобільності (внутрішньої та зовнішньої) для спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (освітня програма Міжнародні відносини).

Засідання завершилось привітанням к. пед. н., доц. кафедри В.В. Снагощенко з 60-річним юбілеєм, нагородженням іменинниці грамотою ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка та розкішним букетом від колег.