Психологічна служба в Онлайн-режимі

Ми вже зрозуміли, що ситуація військових дій яка склалася може тиривати ще невизначений час.

Тож перед нами всіма постає головне завдання Витримати! Саме тому сьогодні було проведено чергову онлайн-зустріч для всіх бажаючих, де фахівці психологічної служби запропонували виконати арт-терапевтичну вправу «Міцна гора».

Невипадково була обрана саме ця вправа, адже наша сила, віра, стійкість має бути як ця гора, міцною й непорушною. Ми витримаємо всі випробування які припали на цей важкий час.

Також було обговорено і надано короткі рекомендації щодо звичних для нас речей, від яких ми часто відмовляємося через різні причини – сором, апатію, відчай, стрес тощо. А насправді саме ці «рутинні» в повсякденному житті справи допомагають прийти в стабільно-звичний для нас стан та знайти ресурс для себе в умовах сьогодення.

Прохання до ти студентів, які підключалися до наших заходів і мали змогу виконати арт-терапевтичні методики. Якщо ви маєте можливість і бажання – надішліть на нашу пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. свої роботи для висвітлення у соціальних мережах. Заздалегідь вдячні.

Також, фахівці психологічної служби нагадують, що до онлайн-заходів можуть приєднуватися не лише студенти, а всі бажаючі, викладачі, куратори, співробітники.

Ми дякуюємо всім хто зміг приєднатися до сьогоднішньої зустрічі. Ми надіємося, що з вам все добре. І розуміємо, що в силу обставин, які склалися – виходити на зв’язок із кожним днем стає складніше. Пам’ятайте, що ми з вами!

Зверніть увагу!!! Фахівці Психологічної служби проводять індивідуальні консультації в онлайн-режимі. Якщо у вас є запит на психологячну підтримку – ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.

Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – 099 221 31 89.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.

Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.