Психологічна служба інформує!

Фахівці Психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка знаходяться з Вами, працюють для Вас і діляться з Вами різними методиками, які можна застосовувати при паніці чи стресових ситуаціях: "Дихальна гімнастика під час стресу".

Ця заспокійлива дихальна техніка може застосовуватися при стресі, тривозі та паніці. Вона займає всього кілька хвилин і може виконуватися будь-де.

Найбільший ефект ви отримаєте, якщо робитимете її регулярно.

Ви можете робити ці вправи стоячи, сидячи або лежачи, як вам зручно в конкретний момент.

Якщо ви лежите, розставте руки трохи убік, долонями вгору. Покладіть ноги прямо або зігніть ноги в колінах так, щоб ступні стояли на підлозі.

Якщо ви сидите, покладіть руки на підлокітники стільця.

Якщо ви сидите чи стоїте, поставте обидві ступні на землю. В якому б положенні ви не знаходилися, поставте ноги приблизно на ширині плечей.

Дозвольте своєму диханню текти настільки глибоко в живіт, наскільки вам зручно, без напруги.

Спробуйте повільно вдихнути через ніс і видихнути через рот.

Робіть плавні та рівномірні вдихи. Корисним буде рахувати від 1 до 5 при вдиху.

Потім, не зупиняючись і не затримуючи дихання, м'яко видихніть, знову рахуючи від 1 до 5.

Продовжуйте це робити 3-5 хвилин.

Концентрація уваги на повільному черевному ритмічному диханні дозволяє послабити тривогу і знизити паніку.

Нагадуємо!!!🔔🔔🔔

Психологічна служба СумДПУ імені А.С. Макаренка завжди з Вами та надає індивідуальні консультації-онлайн.

Ви можете звернутися:

• Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 85.
  • Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – 099 221 31 89.
  • Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
  • Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.

Також можете писати в інтернет додатки – Viber, Messenger.