Просвітницька робота Психологічної служби в рамках відзначення Дня толерантності

Цього тижня світ відзначав Міжнародний день толерантності. Всім відомо, що толерантність – це повага, здатність без агресії сприймати думки, поведінку, спосіб життя іншої людини, якщо вони відрізняються від наших.

Так, люди за своєю природою відрізняються зовнішнім виглядом, соціальним статусом, мовою, статтю, поведінкою і цінностями. Ми всі різні. Але ми всі рівні. Кожна людина має право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність. Людям важливо навчитися поважати не тільки себе, але і всіх оточуючих, виступати проти будь-якого прояву дискримінації та усувати стерео пити, що склалися. Як говорить відомий ірландський діяч Б. Шоу: «Тепер, коли ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди».

Саме цьому мистецтву – жити з людьми і серед людей присвячений День толерантності, який відзначається у всьому світі.

Психологічна служба також долучилася до Міжнародного дня толерантності і провела зустріч зі студентами в рамках проведення кіно-клубу «Реальність».На якому студенти мали змогу переглядати фільм «Ось я який», відзнятий на реальних подіях, та обговорити різні соціальні й моральні теми, які висвітлюються у даній картині.

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації – як особисто, так і онлайн.

Якщо у вас є запит на проведення тренінгів, просвітницьких або профілактичних заходів та консультативної підтримки ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.

Запис за телефонами:

685-981

Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.

Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.