Про цифрові корпусні технології і цифрову безпеку на засіданні творчої спільноти «МЕДІАВЧИТЕЛЬ»

На Щедрий вечір команда грантового проєкту провела актуальний вебінар.

• Володимир Широков (директор Українського мовно-інформаційного фонду НАН України, академік НАН України, засновник віртуальних лінгвістичних лабораторій та електронних словників) розповів учасникам про цифрові корпусні технології в інтелектуальному опрацюванні інформації.
  • Максим Надутенко (завідувач відділу інформатики Українського мовно-інформаційного фонду НАН України, старший науковий співробітник Центрального науково-дослідного інституту озброєнь та військової техніки ЗС України, автор програмного забезпечення віртуальних лабораторій та мультимедійних словників) та Маргарита Надутенко, керівник Загальноукраїнського центру словникарства Українського мовно-інформаційного фонду НАН України, розробник технологій впровадження віртуальних лабораторій та електронних словників у навчальний процес) окреслили питання цифрової безпеки у вимірі формування інфомедійних умінь.

Учасники отримали цінні поради стосовно безпеки в інтернеті, а ще дізналися що таке фішинг і як від нього уберегтися, що таке двофакторна автентифікація і чому вона так важлива.

Модерувала захід Семеног Олена, доктор педагогічних наук, професор, координатор, укладач контенту «МЕДІА&КАПСУЛИ».

Вікторія Лисянська
керівник творчого об´єднання