Підготовка здобувачів загальної середньої освіти Сумської області до ЗНО з біології

11 січня 2022 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар «Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з біології: організаційно-методичні аспекти».

В його роботі взяла участь В. М. Торяник – член «Ресурсного центру розвитку природничої освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка», кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики навчання біології. В. М. Торяник проаналізувала основні типи завдань ЗНО з генетики за попередні роки, продемонструвала ефективні методи розв’язування різних типів генетичних задач, надала вчителям біології відповідні методичні рекомендації, які вони можуть переглядати на YouTube-каналі СОІППО, запросила випускників до вступу на природничо-географічний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Мій розклад