Онлайн-зустріч груп забезпечення зі спеціальності «Міжнародні відносини»

03 листопада 2021 року відбулося обговорення освітніх програм зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» представників освітніх програм «Міжнародні відносини» Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Національного університету біоресурсів і природокористування України.

В рамках зустрічі були розглянуті проєкти освітніх програм, запропоновані варіанти їх вдосконалення та відбувся обмін досвідом щодо реалізації акредитації освітніх програм.

З боку Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка участь у нараді взяли: Подрєз Ю., директорка Інституту, к.і.н., доцент; Моцак С., завідувачка кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін, к.п.н, доцент; Сокирська В. д.і.н, професор  кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін; Михтуненко В. к.і.н., старший викладач кафедри кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін). Національний університет біоресурсів і природокористування України був представлений у складі кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій: В. Стрілець (завідувач кафедри, д.і.н, к.ю.н., професор);  С. Білан  (д.і.н., доцент); В. Калуга (д. філос.н., професор) та іншими.

Сторони домовилися про подальшу співпрацю!