Онлайн підтримка студентів Психологічною службою

09 березня відбулася зустріч фахівців Психологічної служби для емоційної та психологічної підтримки студентів на тему: «Психологічна служба онлайн. Панічні атаки та тривога. Способи боротьби».

На зустрічі фахівці Психологічної служби пояснювали:

Панічна атака - це раптовий приступ сильного страху, який викликає серйозні фізичні реакції, коли немає реальної небезпеки або видимої причини. Панічні атаки можуть бути дуже страшними. Коли вони відбуваються, людина відчуває, що втрачає контроль. Зовні це часто схоже на серцевий напад.

Панічні атаки зазвичай починаються раптово, без попередження. Вони можуть нахлинути в будь-який час - вдома, за кермом автомобіля, в торговому центрі, під час сну або ділової зустрічі.

АЛЕ!!! Навіть якщо панічна атака уже почалася, людина повинна включити свідомий рівень, стосовно того, що від панічної атаки ніхто не помирає. Задишка і серцебиття, які наростають, – тимчасові. Панічна атака в будь-якому випадку закінчиться. Має бути усвідомлення того, що «не тільки мені погано, багатьом так буває, зараз це все пройде». Треба постаратися налагодити ритм дихання, щоб воно було (наскільки це можливо) вільне в той момент. За можливості, щоб був доступ до свіжого повітря, щоб поруч була питна вода. З часом приступ панічної атаки стихає.

Проводили Методики для заспокоєння, якщо панічна атака почалася - вдома, на вулиці, в черзі магазину або в людному місці.

Робили зі студентами Практики, які знімають тривогу та допоможуть стабілізуватися:

• «Контроль стоп, спини, очей і рук»,
  • «Які є екстрені точки допомоги під час паніки та стресу».

Та робили психотерапевтичну Практику, як зняти спазми в м’язах, коли ми в стресі.

На рефлексії студенти дякували за підтримку Психологічної служби та надані методики і практики і сказали, що вони їм дуже допоможуть в теперішній час бути більш спокійними та врівноваженими.

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації - онлайн.

• Якщо у вас є запит на психологічну підтримку ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
  • Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.
  • Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.
  • Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
  • Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.