Обговорення досвіду навчання студентів спеціальності «Соціальна робота» за Програмою подвійного диплому 15 квітня 2021 року відбулася онлайн-зустріч студентів ІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» (0025 гр.), які у цьому навчальному семестрі долучилися до Програми подвійного диплому, і першокурсників означеної спеціальності з метою інформування про особливості і перебіг навчання у польському університеті.

Учасники проєкту (зокрема, ГУРІНА Дар’я і ЛОГВИНЕНКО Максим) поділилися зі своїми молодшими товаришами власним досвідом поєднання навчання в двох університетах – СумДПУ імені А.С. Макаренка і Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша (м. Ченстохов, Польща). Під час зустрічі куратор програми – к.п.н., доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна – надала першокурсникам детальну інформацію про підготовку документів для участі у даному проєкті, особливості календарного планування освітнього процесу в польському університеті, переваги навчання за Програмою подвійного диплому, можливість знайомства з іншими студентами з різних українських ЗВО, які також навчаються за спеціальністю «Соціальна робота» у Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша.