9 грудня 2019 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти НН інституту педагогіки і психології спільно з відділом жестової мови Інституту спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України на базі Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 21 «Волошка» провели ІІІ Регіональний науково-практичний семінар зі спеціальної педагогіки «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження».

Учасники семінару оглянули групи дошкільного закладу в яких виховуються, навчаються та проводиться корекційно-розвиткова робота з дітьми, які мають порушеннями слуху та мовленнєвого розвитку.

Специфіку роботи дефектологів та вихователів закладу висвітлила завідувач дошкільного закладу Супрун Вікторія Володимирівна. Цікавими й змістовними були виступи завідувача відділу жестової мови Замші Анни Володимирівни та старшого наукового співробітника цього відділу Дробот Олени Анатоліївни, присвячені модерновій вітчизняній дактилології, системі мануоральної артикуляції, бімодально-білінгвальному підходу в навчанні глухих дітей тощо.

Активну участь у семінарі взяли працівники дошкільного закладу освіти № 21 «Волошка» м. Суми, педагоги Косівщинської та Лебединської спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів Сумської області, студенти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти НН інституту педагогіки і психології.

Тел.: +38 (0542) 22-15-17