Навчальна екскурсія до Сумської обласної ради

06 грудня 2023 року студенти спеціальностей 281 Публічне управління та адміністрування і 081 Право, а також професорсько-викладацький склад кафедри права та МВП відвідали Сумську обласну раду.

Під час навчального візиту перший заступник голови ради Вадим ЛИСИЙ та начальник відділу організаційної роботи, взаємодії з органами місцевого самоврядування та звернень громадян Тетяна ПАВЛЮК ознайомили присутніх із нормативно-правовою базою діяльності обласної ради, розповіли про принципи роботи депутатів, постійних комісій, порядок проведення засідань, про те, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування.

Відбулась жвава дискусія відносно існуючих проблем в області. Студенти висловили свої думки з питань бюджетної децентралізації, взаємодії органів влади та суспільства, комп’ютеризації діловодства та прийняття управлінських рішень.

Зустріч стала чудовою можливістю для майбутніх професіоналів отримати практичні знання та розширити власне розуміння процесів, що відбуваються у системі місцевого самоврядування та державній службі.

Конструктивний діалог майбутніх фахівців у сфері державного управління та юриспруденції з представниками владних структур неодмінно слугуватиме позитивним мотиватором для амбітних молодих людей вступати на державну службу задля повоєнного відновлення та розбудови нашої держави.