Науково-педагогічні працівники ПГФ – голови журі Всеукраїнської олімпіади для учнів ЗП(ПТ)О

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 17.09.2021 № 463-ОД «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021/2022 навчальному році», 22 лютого 2022 року відбувся ІІ етап олімпіади.

На урочистому відкритті від імені природничо-географічного факультету учасників привітала завідувач кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Бабенко О.М. Олена Михайлівна підкреслила, що  Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка завжди щиро зацікавлений у співпраці, у творчому науковому співробітництві із закладами освіти усіх рівнів.

Захід зібрав учасників майже з 30 закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Суми та області. Це творчі, талановиті, обдаровані молоді люди, що виявили високі досягнення з навчальних предметів, зокрема й природничих – з хімії, біології, географії, які змогли показати свою компетентність і обізнаність, перевірити свої сили та навчальні здобутки.

До складу журі з проведення ІІ етапу олімпіади від природничо-географічного факультету ввійшли:

• Міронець Людмила Петрівна, кандидат педагогічних наук, декан природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка, голова журі секції біології (за згодою);
  • Бабенко Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії СумДПУ імені А.С. Макаренка, голова журі секції хімії (за згодою);
  • Сюткін Сергій Іванович, кандидат географічних наук, доцент кафедри загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка, голова журі секції географії (за згодою).