Міжнародний онлайн-вебінар “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності”

27 вересня о 16.30 кафедра англійської філології та лінгводидактики долучилася до Міжнародного онлайн-вебінару “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності” у межах проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, який адмініструють Американські Ради (представник кафедри на заході – к.пед.н., доцент Г.І. Подосиннікова).

Спікери вебінару, Джейк Каспер (фахівець із питань академічної доброчесності у Деканаті по роботі зі студентами Університету штату Мічиган) та Брендон Арнолд (координатор програм по роботі із новими студентами в Офісі програм для нових студентів та сімей Темпльського університету) презентували цікавий досвід Університету штату Мічиган (Michigan State University) та Темпльського університету (Temple Univerisity) у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності та оцінювання . Учасники вебінару дізналися про те, як окремі елементи цих систем можуть бути втілені на кампусі інших університетів, розглянули питання практичного створення курсів з академічної доброчесності для студентів. Фахівці проєкту поділилися досвідом що до того, які аспекти найкраще включати у зміст таких курсів, обговорили модульну структуру курсу, ефективні типи завдань (case study), приклади організації рефлексії та інструментів оцінювання. Було наголошено на необхідності розуміння того, що мотивації студентів до порушення вимог академічної доброчесності є здебільшого комплексними та неусвідомленими, а також на важливості формування вмінь навчально-стратегічної компетентності (time management, learning strategies, etc.).