Мій університет – моя гордість

З нагоди святкування 99-ї річниці з дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка ректорат університету та кафедра української мови і літератури ініціювали і провели щорічний всеуніверситетський конкурс «Мій університет – моя гордість».

Мета конкурсу – виявлення творчих здібностей авторів, знання історії університету, факультету, діяльності окремих науковців університету, формування в учасників уміння спостерігати, систематизувати, аналізувати, узагальнювати інформацію, створювати авторські продукти в науковому, художньому, публіцистичному, мистецькому стилях.

Конкурс тривав до 16 грудня 2023 року.

На конкурс було подано самостійні індивідуальні або колективні творчі роботи студентів та викладачів відповідно до таких номінацій: «Презентація педагогічного досвіду (у тому числі з педагогічної практики)», «Художній твір, присвячений університету», «Герої СумДПУ», «Реклама університету» (друкована, -аудіо, -відео), «Музично-хореографічна композиція», «Співпраця зі стейкхолдерами».

20 грудня 2023 року під час урочистостей з нагоди 99-ї річниці з дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені
А.С. Макаренка було нагороджено переможців творчого конкурсу.

Номінація «Есе»

1 місце – Вакін Ілля та Маценко Світлана, студенти 3 курсу Факультету іноземної та слов’янської філології;

2 місце – Прокопенко Дар’я, студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту фізичної культури, Котельницька Євгенія, студентка 3 курсу Факультету іноземної та слов’янської філології, Рудика Богдан, студент 4 курсу Факультету іноземної та слов’янської філології;

3 місце – Авраменко Ніколь, студентка 2 курсу Факультету іноземної та слов’янської філології, Романченко Альона, студентка 4 курсу Факультету іноземної та слов’янської філології, Новгородська Альона, студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту фізичної культури, Чуприк Наталія, студентка 2 курсу Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Номінація «Поезія»

1 місце – Бариш Катерина, студентка 3 курсу Факультету іноземної та слов’янської філології; Рябко Аліна, студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту фізичної культури.

2 місце – Федосеєнко Крістіна; студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту педагогіки і психології;

3 місце – Карчова Поліна та Єфремова Карина, студентки 3 курсу Факультету іноземної та слов’янської філології.

Номінація «Презентація»

1 місце – Лизогуб Діана, студентка Навчально-наукового інституту педагогіки і психології;

2 місце – Дульська Ірина, студентка 1 курсу Факультету іноземної та слов’янської філології.

Номінація «Колаж»,

1 місце – Свистун Діана, студентка Навчально-наукового інституту фізичної культури.

Номінація «Відео»

1 місце – «Коли ми вдома», студенти фізико-математичного факультету;

1 місце – «99: разом ми – сила», магістри Навчально-наукового інституту педагогіки і психології;

2 місце – «Спіймати Кайдаша», студенти  Факультету іноземної та слов’янської філології;

2 місце – «СумДПУ запрошує на навчання», Руденко Аліна, фахівець
І категорії Центру професійно-кар'єрної орієнтації та вступу на навчання

«Мій університет – моя гордість...». Ці слова у серці нашої великої Макаренківської родини відгукуються нотками щастя і теплоти, адже педагогічний – це не просто заклад вищої освіти, це дійсно велика родина. І така вже вона є: здатна окриляти і діяти, залишатися собою, позбуватися страхів, любити і творити, втілювати свої найсміливіші мрії і плани...

За обрієм нашої історії 99 років наполегливої праці, багато проєктів, втілень цікавих ідей, злетів, перемог та звершень... Творімо цю історію разом і з вірою та впевненістю крокуємо у сторіччя!