Новини

Майстер-клас “Gamification of the English Teaching Process”

06 листопада 2019 року на факультеті іноземної та слов’янської філології було проведено майстер-клас “Gamification of the English Teaching Process”, доповідач – Чечулін Олександр Сергійович, учитель Класичної гімназії м. Суми, магістрант 2 курсу, член Студентської наукової лабораторії методики навчання іноземних мов і культур (керіввник – доцент Г.І.Подосиннікова).

Майстер-клас був організований членами Студентської наукової лабораторії методики навчання іноземних мов і культур і Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технолгій навчання іноземних мов і культур (керівник – к.пед.н., доц. Г.І.Подосиннікова) – к.пед.н., доцентом Г.І.Подосинніковою та к.пед.н., старшим викладачем кафедри практики англійської мови Коробовою Ю. В. Були присутні студенти 1-го, 2-го, 3-го та 4-го курсів.

Спираючись на власний практичний досвід, у цікавій інтерактивній формі О. С. Чечулін розповів майбутнім учителям англійської мови про гейміфікацію як технологію навчання іноземних мов, методичний потенціал і особливості її використання у роботі з учнями-підлітками, продемонстрував різні типи ігрових завдань. Доповідач створив вільну дружню атмосферу заняття-гри, у який студенти мали змогу самі виступити у ролі учнів, прийняти участь у виконанні ігрових вправ, відчути мотивуючий ефект запропонованих завдань.

Майстер-клас викликав інтерес у студентів та спонукав жвавому обговоренню практичних аспектів навчання майбутніх учителів іноземних мов. Дякуємо О. С. Чечуліну, членам лабораторії та всім учасникам майстер-класу за корисний і цікавий захід!

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 22-15-17
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню