21 квітня на платформі ZOOM відбувся важливий онлайн-захід Круглий стіл АПВШУ «Виклики сьогодення для Психологічної служби ЗВО у воєнний час». В цьому заході активну участь брали спеціалісти Психологічної служби СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Основними завданнями цієї зустрічей було:

• вдосконалення роботи та підвищення знань, умінь та навичок;
  • підвищення навичок та вміть для роботи зі студентами у воєнний час;
  • надання першої психологічної допомоги;
  • вивчення нормативно-правової бази освіти охорони праці в Україні;
  • засвоєння сутності сучасної філософії освіти;
  • формування умінь і навичок ефективного вирішення психолого-педагогічних проблем;
  • поглиблення знань про сучасний стан наукової дисципліни та методики використання діагностичного та корекційно-розвиткового інструментарію;
  • оволодіння інформаційними технологіями обробки даних діагностики;
  • стимулювання постійного зростання професійної майстерності та задоволення освітніх потреб;
  • систематизація та поглиблення соціально-гуманітарних, професійно-фахових знань про сутність, специфіку, орієнтири реалізації основних напрямів модернізації методів психологічних досліджень;
  • модернізація професійного потенціалу як системного показника готовності до інноваційної діяльності, трансформації найголовніших досягнень науки та передового педагогічного досвіду в практику роботи практичного психолога;
  • формування навичок самостійного і критичного мислення, системного аналізу одержаних даних.

Дані зустрічі включають систему навчально-методичних форм роботи, які забезпечують творчу самореалізацію, професійно-педагогічне зростання практичного психолога та гармонізує соціально-психологічний клімат педагогічного колективу навчального закладу.

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації - онлайн.

• Якщо у вас є запит на психологічну підтримку ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
  • Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 85.
  • Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – 099 221 31 89.
  • Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
  • Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.