Інноваційний проєкт "Екоспокій"

Інноваційний проєкт "Екоспокій" – екотерапевтичний захід, який відбувся на базі ННЦ "Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка" за підтримки природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка і молодіжного центру "Романтика".

Проєкт був орієнтований на вихованців Сумського міського територіального центру соціального обслуговування "Берегиня". Протягом дня учасники проєкту побували на екскурсії ботанічним садом, відвідали творчі майстерні із виготовлення поробок із природних матеріалів, зробили осінні листівки-аплікації та відвідали арт-терапевтичну локацію, на якій створили яскраві осінні картини. Також учасники відбулися як дослідники природи на хімічному та хіміко-біологічному експериментаріумах і майстер-класі із визначення мінералів. Наприкінці заходу учасники проєкту взяли участь у квесті, за результатами якого отримали цінні призи, а також пригостились традиційним ботанічним чаєм з різноманітними смаколиками. Протягом нашого заходу також відбувалась виставка творчих робіт вихованців "Берегині". Гості проєкту стовідсотково отримали чудовий настрій, яскраві спогади, нові навички і вміння, і ми точно можемо зазначити, що подібний захід стане традиційним і очікуваним не лише для них, а й в майбутньому для всіх сум'ян та гостей нашого міста. Дякуємо за підтримку молодіжному центру "Романтика", а також адміністрації СумДПУ імені А.С. Макаренка, адміністрації природничо-географічного факультету, Людмилі Петрівні Міронець, Юлії Сергіївні Вакал, Олені Сергіївні Данильченко, Миколі Павловичу Москаленку, працівникам Ботанічного саду, та найактивнішим студентам ПГФ!