Новини

ІІІ Хімічні читання

Щорічно на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С.Макаренка протягом останнього тижня квітня проводяться Дні студентської науки.

26 квітня 2022 року цілу низку наукових заходів на факультеті відкрила регіональна студентська наукова конференція "ІІІ Хімічні читання", організована колективом кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії.

Конференція об’єднала і молоду талановиту учнівську молодь, і студентів факультету різних спеціальностей, і фахівців науково-дослідних установ. Усіх, хто переконаний, що хімія – це наука майбутнього, без якої неможливе матеріальне виробництво та розвиток.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулась Бруньова І.О. – завідувач сектору фізико-хімічних досліджень відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Студенти 631 групи (спеціальність 014 Середня освіта (Хімія)) прозвітувались про результати виконання науково-дослідних робіт під керівництвом доц. Касьяненка Г.Я. Теми доповідей: «Флуоридне забруднення ґрунтів долини р. Гуска (Мацак С.В.) і «Адсорбційні процеси і родючість ґрунтів» (Панасенко Н.В.).

Слухачі Сумського територіального відділення Малої академії наук України та їх наукові керівники представили доповіді, що висвітлили виконані ними практико-орієнтовані проєкти: «Дослідження вмісту вітамінів та хімічних елементів у сухих кормах для цуценят різних порід собак» (учениця 10 класу Дженжерова М.О. і вчитель біології та хімії Лихобаба Т.М. з КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29); «Дослідження впливу зубної пасти на емаль зубів» (учень 11 класу Голуб Д.О. і вчитель хімії Забуга В.І. з Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7).

Для магістрантів, що виконують кваліфікаційні роботи, також була нагода оприлюднити напрацювання з тем «Особливості пробопідготовки лікарських речовин» (дослідження виконується студенткою групи Хі-5 спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) Лучніковою С.А. під керівництво доц. Харченко Ю.В.) а також «Застосування STEM-проєктів при вивченні теми «Вода» (виконавець – студент 652 гр. спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) під керівництвом доц. Бабенко О.М.

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 22-15-17
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню