Гостьова лекція від ПГФ

З травня 2022 року декан природничо-географічного факультету, к.пед.н., доцент Людмила Петрівна Міронець прочитала гостьову лекцію з методики навчання біології та природознавства для студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Рівненського державного гуманітарного університету.

Лекція була присвячена методиці використання інформаційних пристроїв, мобільних застосунків у процесі підготовки майбутнього вчителя природничих дисциплін.

На лекції були присутні: здобувачі освіти другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) та 014 Середня освіта (Природничі науки), декан хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктор бiологiчних наук, професор Надія Михайлівна Дробик, доктор педагогічних наук, професор Алла Василівна Степанюк, кандидат педагогічних наук, доцент Любов Степанівна Барна, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Йосипівна Міщук, кандидат педагогічних наук, доцент Галина Ярославівна Жирська, завідувач кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету, доктор педагогічних наук, професор Наталія Богданівна Грицай.

На початку лекції, під час інтерактиву із використанням к'юар коду, слухачам необхідно було виконати завдання, а відповідь написати у загальний чат. Найпершою справилася та отримала символічний подарунок від лектора студентка ТНПУ імені Володимира Гнатюка Ольга Сорока.

«Дякую за можливість побувати на такій цікавій гостьовій лекції», «Щиро дякую! Новинкою для мене було ознайомлення з методикою проведення віртуальних лабораторних досліджень», «Дякую за подаруночок, дуже приємно» - такі відгуки були від здобувачів освіти.

Працюємо і надалі на освітянському фронті. Віримо у захист від ЗСУ! Все буде Україна!