Гостьова лекція начальниці управління ДСЯО у Сумській області Рябухи А.П. для студентів ПГФ

15 вересня 2021 р. у рамках декади академічної доброчесності у СумДПУ імені А.С.Макаренка відбулася зустріч студентів старших курсів природничо-географічного факультету та науково-педагогічних працівників з очільницею управління державної служби якості освіти у Сумській області, випускницею природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка Аллою Петрівною Рябухою.

Під час зустрічі відбулося обговорення питань інституційного аудиту як якісно нового механізму перевірки закладів загальної середньої освіти. Алла Петрівна торкнулася питань роботи інституційного аудиту, термінів проведення аудиту, надання рекомендацій стосовно покращення освітнього середовища, педагогічної діяльності, управлінської діяльності та системи оцінювання учнів. Студенти ОР «Магістр» та «Бакалавр» ОП 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Хімія) ознайомилися з правилами складання документації за результатами аудиту якості освітніх і управлінських послуг, а також мали змогу безпосередньо задати питання стосовно теми виступу і долучитися до активної дискусії разом з лектором, першим проректором Любов Василівною Пшеничною і деканом факультету Людмилою Петрівною Міронець.

Здобувачів освіти зацікавили питання, які піднімала Алла Петрівна, і вони висловили бажання продовжити співпрацю зі стейкхолдером ПГФ та з державною службою якості освіти у Сумській області.