Гостьова лекція провідного науковця доктора педагогічних наук професора Тарасенкової Н.А.

23 лютого 2022 року відбулася гостьова лекція «Особливості наукових досліджень з дидактики математики» від знаного в Україні, країнах Центральної та Східної Європи, Балтії, США науковця з методики навчання математики, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри математики та методики навчання математики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ніни Анатоліївни Тарасенкової.

Студенти спеціальності 014 Середня освіта (Математика) (ОР Магістр)

ознайомилися з проблемами вибору теми дослідження, з визначенням категоріального апарату наукового дослідження, процесом проведення наукового дослідження.

Ніна Анатоліївна є представницею наукової школи професора Зінаїди Іванівни Слєпкань, сама є керівником потужної наукової школи.

Майбутні вчителі математики та інформатики, присутні викладачі кафедри математики, фізики та методик їх навчання активно долучалися до дискусії, висловили щиру вдячність професору Н. А. Тарасенковій та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Тел.: +38 (0542) 22-15-17