Гаранти кафедри української мови і літератури долучилися до перегляду вебінару

Гаранти, члени проєктних груп освітньо-професійних програм 014 Середня освіта «Українська мова і література. Англійська мова», 014 Середня освіта «Українська мова і література» кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка долучились до перегляду вебінару “Система опитування стейкхолдерів у ЗВО.

Аналіз результатів та прийняття рішень”. https://youtu.be/vij-RkU0H8A

Про опитування як дієвий інструмент забезпечення якості освіти грунтовно і з низкою практичних порад розповів Віктор Корбутяк, доцент, кандидат технічних наук, начальник відділу якості освіти Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

Після вебінару на засіданні д. пед. наук, проф. Семеног О.М., канд. філол. наук, доц. Герман В.В., д. філол. наук, проф. Горболіс Л.М., канд. пед. наук, доц. Громова Н.В., канд. філол. наук, доц. Кумеда О.П., канд. філ. наук, доц. Кириленко Н.І., канд. філ. наук, доц. Рудь О.М., канд. пед. наук., ст. викладач Ячменик М. М., д. філол. наук, проф. Беценко Т.П. обговорили такі питання, як залучення здобувачів, викладачів, психологів до створення та удосконалення анкет; специфіка опитування студентів, роботодавців, професіоналів; використання результатів анкетування та прийняття рішень; система урахування пропозицій стейкхолдерів; співпраця гарантів освітніх програм та роботодавців.