ФІСФ знову «відкриває двері»

Свято Дня відкритих дверей, яке в межах загальноуніверситетського заходу організувала адміністрація факультету іноземної та слов’янської філології, знайшло своє продовження.

27 вересня на ФІСФ завітали старшокласники КУ СЗШ І-ІІІ ст. № 23 м. Суми, які цікавляться вивченням іноземних мов. Їх радо зустріли представники адміністрації факультету іноземної та слов’янської філології та деякі викладачі. Учні мали можливість ознайомитись із матеріально-технічною базою вузу й більше дізнатись про напрямки підготовки майбутніх вчителів іноземних мов, які забезпечує факультет.

У межах інформаційної підтримки гостям було запропоновано переглянули відеовізитівку ФІСФ, в якій стисло викладено основну інформацію про факультет, спеціальності, за якими він здійснює підготовку та особливості його діяльності загалом.

Наприкінці зустрічі старшокласники мали можливість поспілкуватися із викладачами ФІСФ та уточнити питання, які їх особливо цікавили. Крім іншого, учні запитували про програми міжнародних студентських обмінів та міжнародного співробітництва вузу.

Зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері дружньої бесіди та завершилась побажаннями подальшого розвитку факультету й сподіваннями на подальшу співпрацю в стінах вузу.