Новини

Екскурсія до музею зоології вихованців Сумського ДНЗ №18 у рамках проекту «Україна надзвичайна»

22 січня музей зоології кафедри біології та методики навчання біології відвідали вихованці Сумського дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 «Зірниця».

Екскурсія відбувалася у рамках проекту «Україна надзвичайна» Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest 2022.

Метою проєкту «Україна надзвичайна» є дослідження, відкриття багатогранності та неповторності України, поглиблення розуміння  актуальності та важливості проєктної роботи у закладах освіти, сприяння  формуванню наскрізних умінь та всебічному розвитку дитини; вибудовування педагогіки партнерства як запоруки успіху у діяльності закладу освіти. Головним завданням проєкту є надихнути учасників на дослідження української історії, культури, архітектури, географії тощо; мотивувати до  знайомства з унікальними сучасними проєктами, які популяризують  Україну; надихнути наступне покоління новаторів, яке творитиме майбутнє  країни.

Сумський ДНЗ №18 долучився до роботи над темою проекту «Сумщина Incognita». Сумська область багата на мальовничі краєвиди, велику кількість лісів та річок і надзвичайне скупчення унікальних пам’яток архітектури. Протягом січня педагоги разом з дітьми та батьками вивчають та досліджують природні скарби Сумщини, їх багатогранність та неповторність.

Вихованці групи «Казкарики», для яких була проведена екскурсія, працюють над вивченням унікального природного об’єкту Сумщини – природного заповідника «Михайлівська цілина». Під час екскурсії музеєм, яку проводили завідувач кафедри Юлія Іванівна Литвиненко, викладач кафедри Володимир Сергійович Латишев та фахівець кафедри Олександр Юрійович Депутат, діти, їх батьки та педагоги мали змогу познайомитися із тваринним світом заповідника, побачити звичайних та рідкісних представників фауни хребетних і безхребетних тварин «Михайлівської цілини».

Співробітники кафедри вперше проводили екскурсію саме для вихованців дошкільного навчального закладу. Але захопливі відгуки дітей, батьків та педагогів, що були присутні на екскурсії, свідчать про те, що методи та форми роботи із дошкільнятами були обрані правильно. Також всі учасники приємно відзначили, що вивчення природи та найяскравіших природних об’єктів Сумщини розпочинається для дітей не лише у шкільному, а й дошкільному віці.    

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Факс: (0542) 22-15-17
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 68-59-15
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню