Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін

Вітаємо нашу студентку та її наукового керівника. Бажаємо подальших перемог і нових досягнень!

21 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична відеоконференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін, яка проходила в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. На конкурс було подано 103 наукові роботи у різних секція. У секцію з методики навчання географії подано 16 робіт, з яких до фінального етапу було відібрано 5. Серед них і науково-дослідна робота магістрантки природничо-географічного факультету Борисової Вікторії (751 група), виконана під керівництвом старшого викладача кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук Данильченко О.С. За результатами попереднього заочного оцінювання робіт та після проведення підсумкової науково-практичної конференції (захистів робіт) галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу, серед яких і Борисова Вікторія, яка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.