Аспіранти кафедри української мови та літератури долучаються до міжнародного стажування

Аспірантка кафедри української мови та літературиАнастасія Сьоміна упродовж місяця бралаактивну участь у міжнародному стажуванні «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща – Україна).

У межах стажування обговорювали такі ключові для проєктної діяльності поняття, як талант та необхідність його розвитку, важливість креативності, компетентність та її ознаки, заповнювали піраміду Франкліна, вчилися працювати в команді та вивчали основні механізми, які рухають команду до успіху. Кінцевою метою стажування була аплікаційна форма проєкту, тема якої відповідалатематиці дисертаційного дослідження аспірантки «Формування мовленнєвої компетентності студентів-документознавців у процесі створення інформаційного продукту».

Проєкт передбачає створення інтерактивного сайту із залученням до цього процесу студентівдокументознавчої спеціальності. Сайт наповнений прикладами документів, опитуваннями, інтерактивними вправами на розвиток мовлення, прикладами історичних документів тощо.

Результатом стажування є сертифікат, а також нові стимули до професійного зростання і нові ідеї.