З 22.11.22 по 25.01.23 відбувся курс з академічної доброчесності в рамка проекту «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель» який був висвітлений командою проекту «With Academic integrity to values: step by step to common Europe».

В рамках курсу команда AICE представила види академічної доброчесності, висвітлення дослідницької роботи із залученням доброчесного навчання. Також поставало питання про академічну недоброчесність. Спікерами були надані міжнародні рекомендації, що до використання програм з перевірки унікальності зображень наукових робіт.

10.01.23 була представлена академічна доброчесність в різноманітних сферах діяльності людини, на різних рівнях в бізнесу, надані рекомендації що до перших кроків студента як молодого науковця (дослідницька та виробнича доброчесність) за європейськими стандартами.

25.01.23 відбулася остання зустріч, де спікер Артем Артюхов представив підсумкове завдання з курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель» яке повинні виконати всі учасники курсу та в кінцевому результаті отримати сертифікат, який засвідчує проходження курсу та отримання знань про доброчесність, яке стає осередком навчання студентів в університеті.

Запис онлайн-зустрічі, присвяченої фінальному завданню

Учасниками курсу стали студентки факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Спікери зустрічей надали величезну інформацію що до академічної доброчесності, як багатовимірної імерсивної моделі.

Запис зустрічей можна переглянути на YouTube-каналі «Доброчесні ефіри»

Висловлюємо вдячність команді за величезну працю та інформативні зустрічі які надихаю та навчають.