«Сучасні тенденції у викладанні іноземних мов у світі»

30 листопада 2021 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична інтернет конференція викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів, вчителів, магістрантів, студентів «Сучасні тенденції у викладанні іноземних мов у світі» на базі кафедр практики англійської мови та германської філології, яка була присвячена проблемам сучасної лінгвістики та методики викладання іноземних мов.

Зокрема в рамках конференції були розглянуті питання:

1. Актуальні проблеми іноземної філології.
  2. Проблеми і перспективи розвитку освіти дорослих в Україні і світі.
  3. Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в середній та вищій школі.
  4. Традиційне та нове у методиці викладання мови та літератури.

У конференції взяли участь понад 100 учасників з провідних вищих навчальних закладів зарубіжжя та України: університет Матея Бела, Краківський педагогічний університет, Вища лінгвістична школа, Загребський університет, Університет Градец-Кралове, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Національна академія Служби безпеки України, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Національний авіаційний університет, Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Хмельницький національний університет, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

В межах конференції учасникам пропонувалося ознайомитися з наступними традиційними видами народного мистецтва та музичними композиціями – Композиція 1; Композиція 2.

За результатами проведеної конференції був укладений збірник наукових праць та кожен автор отримав сертифікат участі.

Дякуємо шановним колегам та співорганізаторам за плідну співпрацю!