Онлайн-день відкритих дверей кафедри біології та методики навчання біології

30 листопада 2021 року відбувся другий у новому навчальному році Онлайн-день відкритих дверей на природничо-географічному факультеті.

Дистанційну зустріч проводив колектив кафедри біології та методики навчання біології. У заході взяли участь понад 50 абітурієнтів, які активно цікавилися деталями майбутньої вступної кампанії та особливостями навчання.

Завідувач кафедри Юлія Іванівна Литвиненко розповіла про спеціальності кафедри та переваги вступу саме на них, серед яких практико-орієнтованість, якісні знання, активна міжнародна співпраця, потужна матеріально-технічна база та атмосфера взаємодопомоги та підтримки.

Декан факультету Людмила Петрівна Міронець розказала про спеціальності факультету, особливості освітнього процесу та наукових досягнень здобувачів вищої освіти, можливості вступу на спеціальності факультету, навчання на безкоштовній основі, у тому числі і в університетах Європи, нові спеціальності тощо.

Серед спікерів зустрічі були також студенти, що навчаються на спеціальностях кафедри. Вони поділилися своїм досвідом, позитивними та незабутніми враженнями про навчання, запросили майбутніх абітурієнтів вступати на природничо-географічний факультет.

Для учасників зустрічі було проведено віртуальну екскурсію зоологічним музеєм кафедри, показано презентації та відоеролики про особливості освітнього процесу на кафедрі. Наприкінці зустрічі учнівській молоді розповіли про Літню біологічну школу «Вакалівщина», яку вже кілька років проводить кафедра, та запросили стати її учасниками.

У режимі відео-трансляції учасники зустрічі змогли отримати відповіді на найактуальніші запитання:

• З яких предметів потрібні результати зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на обрані спеціальності?
  • У чому особливості підготовки фахівців у біолого-природничих галузях?
  • Як підтримують кафедра та факультет здібних випускників шкіл у їх прагненні здобувати вищу освіту?
  • Де випускники факультету зможуть реалізувати свої професійні вміння після його закінчення?
  • Чи є бюджетна форма навчання, гуртожиток та інші?

Нагадуємо, що Онлайн-дні відкритих дверей проводяться на природничо-географічному факультеті раз на місяць (останній вівторок місяця о 15:00-16:00).